Havelsan’dan siber güvenlik girişimlerine büyük fırsat: Jet Hızlandırma Programı

Türkiye’den çıkan siber güvenlik şirketlerinin başarıyı daha hızlı yakalaması için Havelsan bünyesinde önemli bir adım atıldı
HAVELSAN ve Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi iş birliği ile Türk Savunma Sanayii’nin siber güvenlik girişimlerine yönelik ilk hızlandırma programı JET Hızlandırma Programı hayata geçiyor.
Siber Güvenlik alanında fikri olan tüm girişimciler veya bu alanda çalışan/teknoloji geliştiren start-upların başvurabileceği programda katılımcılara bir çok konuda destek sağlanacağı açıklandı.
Mentorluk ve eğitimlerin yanı sıra katılımcılara HAVELSAN mühendisleri, pazarlama ve satış ekipleriyle birlikte çalışma fırsatı da sunulacak. Aynı zamanda hızlandırma programı çerçevesinde başarılı girişimlere ulusal ve uluslararası potansiyel müşteri görüşmeleri düzenleme şansı verilecek.
Havelsan’ın Yıldız Açık İnovasyon Merkezi Faaliyetleri kapsamında gerçekleşecek programa başvurular 22 Kasım gününe kadar inovasyon.havelsan.com.tr adresinden yapılabilecek.
Programa seçilen girişimciler arasında 3 aylık bir programın ardından başarılı olan girişime ödül olarak ‘Cyber Security & Cloud Expo Global 2020’ fuarında stand açma imkanı verilecek.

Siber Bülten abone listesine kaydolmak için formu doldurunuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.